Tiabogu - HUNCALIFE
Tiabogu
asdfasdf

asdfasdf

İncele
adsasdsad

adsasdsad

İncele

 

SAĞLIKLI YAŞAM İLKELERİMİZ

 

1950 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Cappio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır 

 

HuncaLife, tüm ürünlerini Tekirdağ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde, son teknoloji üretim imkanlarına sahip tesisinde üretmektedir. Tesis, kozmetik kategorisindeki pek çok ürünü sağlıklı yaşam ilkeleri çerçevesinde üretme kapasitesine sahip Türkiye’nin önde gelen kozmetik fabrikalarından birisidir.

 

Huncalife ürettiği ürünlerin içeriğinden, üretim şekillerine, bu ürünlerin ambalajlarından dağıtımına kadar insan sağlığına duyarlı hareket etmeyi birincil önceliği olarak görmektedir. Bu yüzden kaliteli ve insan doğasına uyumlu formülasyonlar üzerinde çalışmakta, yüksek kaliteli, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya özen göstermektedir.

 

Ürünlerimizde, kalitesi sertifikalarla kanıtlanmış 100’ün üzerinde bitkisel hammadde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerimizin en yüksek güvenilirlikte olması amacıyla, yerine etkili doğal bir alternatif bulunmadığında, sentetik hammaddeler kullanmayı tercih ederiz.

 

Bu ilkeler öncülüğünde ürünlerimizde,

 

  • Fitalat, alüminyum ve ağır yağlar kullanmıyoruz.
  • Ürünlerimizin birçoğunda paraben, parafin gibi koruyucu maddeler kullanmıyoruz.
  • Silikon, fosfat ve doğaya zararlı sentetik boyarmaddeleri tercih etmiyoruz.
  • Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor, dermatolojik ve oftalmolojik testleri tercih ediyoruz.

 

 

 

HUNCALIFE ARTIK TIABOGU FARKIYLA SİZLERLE BULUŞUYOR

 

Cilt Bakımından Makyaj malzemelerine, Kişisel Bakımdan Saç Bakım ürünlerine, birbirinden güzel parfüm ve kokulardan dinamik yaşam ürünlerine, HUNCALIFE kalitesini tiabogu.com farkıyla deneyimlemeye var mısınız?

 

Artık tiabogu.com kolay sipariş hattıyla HUNCALIFE ürünlerinden vereceğiniz her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1500 KREDI kazanma olanağınız bulunmakta. Hem Huncalife ürünlerinin farkını yaşayıp hemde alışverişlerinizden ekstra kazanım elde edip bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan Tiabogu.com siz rahatlıkla sipariş verin diye WhatsApp sipariş hattını 24 saat hizmetinize açık tutmaktadır ve en kısa sürede size dönüşler sağlamaktadır.

 

KOŞULLAR

 

---Tiabogu.com üyesi olmak

 

---Tiabogu.com WhatsApp sipariş hattından (0 552 784 86 96) vereceğiniz her 100 TL ve üzerindeki siparişinizde 1500 KREDI lik kod ürünlerle birlikte veya mesaj yoluyla size ulaştırılır. (Hat aramalara kapalıdır Lütfen mesaj yoluyla iletişime geçiniz.)

 

---Elde ettiğiniz kodu aşağıda bulunan ilgili alana yazarak 1500 KREDI yi hesabınızdaki Kredi bölümüne görebilirsiniz. (Not: KREDI TL değildir. TL kazanmak için biriktirilen para puandir.)

 

---Her 100 TL ve katları alışverişinize 1500 KREDI verilir. (Örn. 200 TL sipariş verdiğinizde 2 adet 1500 KREDILIK kod gönderilir.)100 TL sınıra ulaşmayan siparişler için dijital kod gönderilmez.

 

---Kargolama süresi stok durumları ve kargo firmalarının yoğunluğuna bağlı olarak 6 iş gününü bulabilir. Gerekli bilgilendirme ve kargo durumuyla sipariş kodunuz  WhatsApp sipariş hattından müşteri temsilcilerimiz tarafindan yapılacaktır.

 

---Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz GOLD ise hesabınıza %50 artışla 2250 KREDI,

 

Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz SILVER ise hesabınıza %25 artışla 1875 KREDI,

 

Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz BRONZ ise hesabınıza %10 artışla 1650 KREDI olarak yatar.

 

---Sipariş iade edildiği durumlarda kullanılan kod karşılında KREDI para puan hesabınızdan silinir. 

 

 

 

Bir kodunuz mu var ?

Hemen kodunuzu ekleyin, kazanın!

Telefon Numaranız:
SMS Gönder
Sms Kodunuz:
Hesabımı Doğrula