Tiabogu - Neskırlent
Tiabogu
adsasdsad

adsasdsad

İncele
asdfasdf

asdfasdf

İncele

 

HAKKIMIZDA

 

NESKIRLENT olarak 25 yıllık döşemelik ve koltukluk kumaş tecrübemizi kırlent üretiminde de göstererek siz değerli müsterilerimize en kaliteli ürünü sunmak, bizim için bir görevdir. Kırlentlerimizde rashel diye adlandırılan piyasadaki en kaliteli kumaş kullanılarak, ipliğinden dikişine ve fermuarına kadar en kaliteli ürünleri hatasız sizlere gönderiyoruz.

 

N11 alışveriş platformu üzerinden satışa sunduğumuz 1000 den fazla desen ve ürün çeşidimizle hem ucuz hemde tiabogu.com üyelerine ekstra kazanımlar sağlıyoruz. Tiabogu.com üyelerine her 50 TL lik alışveriş karşılığında 250 KREDI sipariş ile birlikte gönderilecektir.

 

Bizi ve ürünlerimizi N11.com arama kısmına neskırlent yazarak bulabilirsiniz.

 

KOŞULLAR

---N11.com neskırlent mağazasından yapacağınız her 50 tl ve üzeri alışverişlerde 250 KREDI siparişinizle birlikte gönderilir.

 

---Yapacağınız alışverişte sizin tiabogu.com üyesi olduğunuzun belirlenmesi için mutlaka N11.com neskırlent mağazasından sipariş vermeden önce adres ve bilgiler kısmına, isim soyismizin yanına kesinlikle tiabogu yazınız. Aksi takdirde dijital kod gönderilmeyecektir.

 

---Her 50 TL ve katları alışverişinize 250 KREDI verilir. (Örn. 100 TL sipariş verdiğinizde 2 adet 250 KREDILIK kod gönderilir.) 50 TL sınıra ulaşmayan siparişler için dijital kod gönderilmez.

 

---Sipariş iade edildiği durumlarda kullanılan kod karşılında KREDI para puan hesabınızdan silinir. 

 

 

 

Bir kodunuz mu var ?

Hemen kodunuzu ekleyin, kazanın!

Telefon Numaranız:
SMS Gönder
Sms Kodunuz:
Hesabımı Doğrula