Tiabogu - ORIFLAME
Tiabogu
asdfasdf

asdfasdf

İncele
adsasdsad

adsasdsad

İncele

 

Biz Kimiz?

Eşsiz bir güzellik şirketi

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınların ve erkeklerin hayallerini gerçekleştirmeleri için onları güçlendiriyor ve kendi eşsiz tarzlarını yansıtmalarına destek oluyoruz. Tüm dünyadaki güzellik severler için yenilikçi ve trend ürünler geliştiriyor, üretiyor, dağıtıyor ve satıyoruz. Ayrıca, güzellik sektörünün bir parçası olmaları için eşsiz bir iş fırsatı sunuyoruz.

 

İsveç’ten Gelen Güzellik

Bize göre güzellik, sadece nasıl göründüğünüzle ilgili değil; nasıl hissettiğiniz, nasıl yaşadığınız, nasıl davrandığınızla ilgili bir bütün. Güzellik, hayat boyu süren bir yolculukta kendinize olan dostluğunuzun bir göstergesi aslında. Sağlıklı olmanız, güzel cildin keyfini çıkarmanız, kendinizi ifade etmeniz ve tutkularınızı özgür bırakmanız sizin güzelliğiniz aslında. Bu sizi hem içten hem de dıştan merkezde tutacak denge; hayat ne getirirse getirsin size büyütecek ve geliştirecek olan yer de burası.

 

ORIFLAME, TIABOGU AİLESİNE KATILDI

Oriflame yetkili satıcısı olarak tiabogu.com, Oriflame'in tüm ürünlerini tiabogu farkiyla huzurlarınıza sunuyor. Artık tiabogu.com üzerinden sipariş vererek yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişerinizden 1500 KREDI kazanmanıza olanak sunuyor. Piyasada sahtelerinin de satıldığı ucuz oriflame ürünlerinden kaçınmanızı öneririz ve tiabogu.com ile alacağınız %100 orjinal ve faturalı olarak gönderilecek olan ürünleri gönül rahatlıyla kullanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan Tiabogu.com siz rahatlıkla sipariş verin diye WhatsApp sipariş hattını 24 saat hizmetinize açık tutmaktadır ve en kısa sürede size dönüşler sağlamaktadır.

 

KOŞULLAR

---Tiabogu.com üyesi olmak

 

---Tiabogu.com WhatsApp sipariş hattından (0 552 784 86 96) vereceğiniz her 100 TL ve üzerindeki siparişinizde 1500 KREDI lik kod ürünlerle birlikte veya mesaj yoluyla size ulaştırılır.

 

---Elde ettiğiniz kodu aşağıda bulunan ilgili alana yazarak 1500 KREDI yi hesabınızdaki Kredi bölümüne görebilirsiniz. (Not: KREDI TL değildir. TL kazanmak için biriktirilen para puandir.)

 

---Her 100 TL ve katları alışverişinize 1500 KREDI verilir. (Örn. 200 TL sipariş verdiğinizde 2 adet 1500 KREDILIK kod gönderilir.)100 TL sınıra ulaşmayan siparişler için dijital kod gönderilmez.

 

---Kargolama süresi stok durumları ve kargo firmalarının yoğunluğuna bağlı olarak 6 iş gününü bulabilir. Gerekli bilgilendirme ve kargo durumuyla sipariş kodunuz  WhatsApp sipariş hattından müşteri temsilcilerimiz tarafindan yapılacaktır.

 

---Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz GOLD ise hesabınıza %50 artışla 2250 KREDI olarak yatar.

Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz SILVER ise hesabınıza %25 artışla 1875 KREDI olarak yatar.

Kazandığınız 1500 KREDI, üyelik paketiniz BRONZ ise hesabınıza %10 artışla 1650 KREDI olarak yatar.

 

---Sipariş iade edildiği durumlarda kullanılan kod karşılında KREDI para puan hesabınızdan silinir. 

 

 

 

Bir kodunuz mu var ?

Hemen kodunuzu ekleyin, kazanın!

Telefon Numaranız:
SMS Gönder
Sms Kodunuz:
Hesabımı Doğrula