Tiabogu - TEKSTİL PAZARI
Tiabogu
asdfasdf

asdfasdf

İncele
adsasdsad

adsasdsad

İncele

 

 

Bursalı iş insanı Ayhan Denizci, yaklaşık 35 yıl önce ev tekstili sektörüne adım atan başarılı bir girişimci. Birçok firmada dış ticaret alanında üst düzey görevlerde bulunduktan sonra 2006 yılında kurduğu Ayhan Denizci Tekstil firmasıyla sektörde adından söz ettirmeye başladı. Özellikle farklı coğrafyalara Türkiye’den ilk kez ürün gönderen firma olarak tanındı. 6 ülke ile başladığı ihracat serüvenini bugün 53 ülkeye çıkardı. Bir yandan perdelik tülde ihracatını artırırken, fabrika ve makine yatırımlarıyla da üretimini geliştirdi. Ayhan Denizci, Kovid-19 pandemisinin gölgesinde geçen bu yıl, yeni bir girişimde de bulundu. Bugüne kadar yüzde 100 ihracat odaklı çalışan firma, ortaklık yapısına sahip yeni markası Tekstil Pazarı ile hem yurt içi piyasasına hem de perakende sektörüne adım attı. İlk mağazası kısa süre önce Hamitler semtinde açılan markanın, ikinci şubesi ise yakın bir tarihte Kestel ilçesinde faaliyete geçecek. Tekstil Pazarı, Bursa’nın yanı sıra yurt içi ve yurt dışı farklı noktalardan da franchising talepleri alıyor.

Kaynak ==> http://www.ekonomigazetesi.com/eg-ozel/tekstil-pazari-franchising-zincirine-donusuyor-h21713.html

Ekonomi Gazetesi - Ekonomi Haberleri

 

 KOŞULLAR

 

--- Hamitler Mah. 1 Zeki Sokak NO : 14 16160 Osmangazi/Bursa Türkiye lokasyonundaki mağazamızdan
https://www.tekstilpazari.com.tr/ web sitesinden, tekstilpazari_ instagram sayfamızdan veya 05531464043 Whatsapp sipariş hattımızdan vereceğiniz her 100 TL ve katları alışverişlerde 1000 KREDI kazanma olanağı mevcuttur.
 
--- https://www.tekstilpazari.com.tr/ web sitesinden yapacağınız alışveriş için siteye kayıt olurken tiabogu üyesi olduğunuzun belli olması için isminizin yanına tiabogu yazınız. (Örn. Melih tiabogu)
 
--- instagram sayfasından veya whatsapp sipariş numarasından sipariş verirken tiabogu üyesi olduğunuzu belirtiniz.
 
--- İade ve iptal durumlarında hesabınıza yüklediğiniz kod miktarınca KREDI hesabınızdan silinir.

 

 

 

Bir kodunuz mu var ?

Hemen kodunuzu ekleyin, kazanın!

Telefon Numaranız:
SMS Gönder
Sms Kodunuz:
Hesabımı Doğrula