Tiabogu - Neden Reklamax
Tiabogu
asdfasdf
asdfasdf

asdfasdfasdf asdfasdf

Ürünü İncele

Tiabogu.com Nedir

 

Tiabogu.com genel olarak reklam, tanıtım ve promosyon yayın platformudur. Aldığı reklamların gelirlerini üyeleriyle paylaşan, hem firmaların tanıtımının en güzel şekilde yapılmasını hemde sitedeki üyelerin nakit veya hediye çekleri alarak kazanım elde etmesini ve bunu bir döngüye çevirip herkes için kazanç sağlamayı hedefleyen bir sistemdir.

 

Tiabogu.com firmaların yaptığı kampanya veya indirimler haricinde reklam ve promosyon anlaşması yaparak üyelerine extra kazanım sağlar. Hiçbir firma onlardan sürekli alışveriş yaptığınız halde size özel indirim yapmazken, Tiabogu.com'a üye olarak normal alışverişlerinizden bile KREDİ para puan kazanabilirsiniz.

 

Tiabogu.com reklam izle kazan siterinden farklı olarak elle tutulur büyük kazançlarda sunar. Tek seferde en az 2.5 TL en fazla 500 lira kazanmaya olanak sağlar.

 

Tiabogu.com 'da üyeler için 6 Farklı kazanma modeli vardır. (İzle Kazan) (Alışveriş Yap Kazan) (Kar Ortaklığından Kazan) (Davet Et Kazan) (Ödüllü Anketler) (Etkinlikler)

 

Tiabogu.com 'un para birimi KREDİ'dir. Üyeler reklam izleyerek, üye işyerlerinden alışveriş yaparak, Tiabogu.com anlaşmalı ürünler alarak (dondurma , cips , deterjan vb. kutulu ürünler) aldıkları kodları sitedeki kampaya bölümüne girerek, anketlere katılarak, Tiabogu.com'um düzenlediği etkinlikleri takip ederek KREDİ kazanabilirler.

 

Nakit kazandıran uygulamalar paket satın alarak hisse sahibi olmak (250 ve 500 TL kazanım sağlar) veya arkadaşlarınızı kendi üye linkinizle davet edip onların aldığı üyelik paketlerinden dolayı Tiabogu.com 'un size extra TL sunmasıdır. (2.5 TL den 50 TL ye kadar kazanım sunar)

 

Kazanılan krediler profil ekranınızdaki limite ulaştığında karşılığı olan miktar TL olarak profilinizdeki cüzdana geçer. Buradaki miktarı dilerseniz üye iş yerlerinde harcayabilir yada nakit olarak, belirttiğiniz İBAN'a talep edebilirsiniz.

 

Tiabogu.com Kazanç Modelleri;

 

İzle Kazan

 

Bu bölümde firmaların verdiği izlenebilir reklamlar bulunur. Televizyon veya YouTube reklamlarına benzeyen fakat geçilemeyen, atlanamayan veya ilerletilemeyen reklamlar izlendikçe karşılığı olan KREDİ para puan profil sayfanızdaki kazanılan krediler bölümünde birikir.

 

Alışveriş Yap Kazan

 

Kimse size, bizden her zaman alışveriş yapıyorsunuz alın şu kadar nakit para veya bütün ürünlerimiz size özel bu fiyata demez. Tiabogu.com iste tam da bunu yapıyor. Üyelerini firmalar karşısında özel kılıyor. Yaptığımız üye firma anlaşmalarımızda bizim üyelerimize belirlenen indirim KREDİ para puan olarak üyemizin hesabına yatar ve üyelerimiz isterlerse bu KREDİ para puanları TL ye çevirip yine aynı mağazada harcayabilir.

 

Bunun dışında cips paketlerinden çıkan ve marketlerden alamadığımız bedava cipsler veya dondurma çubuklarından çıkan bedava dondurmayı alamadığımız ve hatta kola kapaklarından promosyonlarıda aldığımız yere götürdüğümüzde ''BİZİM MARKETİMİZ BU KAMPANYAYA KATILMIYOR'' diyerek elimiz boş döndüğümüz olmuştur. İşin en acı yanı bedava çıktığına mı sevinirsin yoksa o bedavayı alamadığına mı? Elinde bedava yazan kapaklarla market market dolaşanları hiç saymıyorum. Tiabogu.com bu konuya da el atıyor. Kola kapaklarından, dondurma çubuklarından, cips paketlerinden ve aklınıza gelebilecek tüm paketli ürünler için geçerli kod sistemiyle bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üye firma ürününün içinden çıkan kodu uygulamamızdaki bölüme yazarak, karşılığı olan KREDİ para puanı anında hesabınıza aktara bilir bunu da TL olarak istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

 

Davet Et Kazan

 

Davet et kazan bölümündeki davet kodu linkini kopyalayarak isterseniz WhatsApp, Facebook, Tweeter, Instagram veya mesajla gönderip ailenizi, arkadaşlarınızı, dost ve yakınlarınızı Tiabogu.com a davet ederek onlarında alışverişlerinden kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bununla birlikte davet ettiğiniz kişi sistemi ve uygulamayı beğenir de paket alıp kazancı katlamak isterse, siz onu davet ettiğiniz için sistem sizi ödüllendirir ve sizinde paket durumunuza göre TL verir. (2.5 - 5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 50 TL vb.)

 

 

Kar Ortaklığından Kazan

 

İşte en güzel bölüm. Bu modül sadece Tiabogu.com'a özel hazırlanmıştır. Tiabogu.com sizi paket satışlarından kazandığı kara ortak ediyor. Tiabogu.com açılışa özel sınırlı sayıda sattığı her Silver ve Gold Premium paket için size 250 TL veya 500 TL kazandırıyor.

 

Peki bu nasıl çalışıyor;

Sınırlı sayıda sunulan bu etkinlik 100.000 silver ve 100.000 gold paket için geçerlidir. Tiabogu.com ilk satılan 100.000 silver ve 100.000 gold peket için 250 ve 500'er TL vermektedir. Etkinlik başladığı gibi (kişi başı en fazla 5 adet olmak üzere) aldığınız gold ve silver paketler sonucu Kar ortaklığından kazan bölümünde listede isminiz görünür. Tiabogu.com bunu sıraya dizer. İlk paket alanlar ilk sıralarda olmak üzere, ödül dağıtım listesi oluşmaya başlar. Her satılan 5 paket sonucu 1 kişi 500 TL kazanır. 100.000 kişilik kontenjanın hepsinin ödül alabilmesi için 500.000 paket satışı gerçekleşmelidir. Unutulmamalıdır ki paket satıldıkça listedeki hisseler ödül alabilir. Listedeki sıranız profil sayfasından takip edebilirsiniz. Her paket satışında listedeki sıranız ve ödüle kalan sayısı azalır ve en üst sıralara yükselirsiniz. Ödüle kalan hisse sayısı sıfır olduğuna 500 TL cüzdanınıza otomatik yüklenir.

 

 

Telefon Numaranız:
SMS Gönder
Sms Kodunuz:
Hesabımı Doğrula